Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki 2017

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsze i trzecie miejsce drużyn Płomienia

• autor: administrator, 2014-09-07 15:42

Drużyna Seniorów Płomienia Sączowa wygrała rozgrywany na boisku Orlika w Sączowie turniej piłkarski z okazji VII Środowiskowego Pikniku Rodzinnego. Sędzia zawodów w meczu finałowym przyznał gospodarzom walkower  3:0 - drużyna Orła Bobrownik na kilka minut przed zakończeniem meczu opuściła boisko przegrywając 0:2.  III miejsce w turnieju zajęła Drużyna Młodzieżowa Płomienia Sączów.

Przed rozpoczęciem turnieju siedem zgłoszonych drużyn w wyniku losowania zostało podzielonych na dwie grupy: I grupa czterozespołowa (Seniorzy Płomienia Sączów, Orzeł Bobrowniki, Bobrowniki II, Dobieszowice I), II grupa trzyzespołowa (Twardowice, Dobieszowice II, Drużyna Młodzieżowa Płomienia Sączów). W grupach grano systemem każdy z każdym, następnie po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały mecze półfinałowe, przegrani z półfinałów mecz o III miejsce, zwycięzcy półfinałów mecz finałowy. Mecze grano 2 x 10 minut, dryżyny 6 osobowe (bramkarz + 5 zawodników w polu). Zawody sędziował pan Bąbik Krzysztof oraz pan Zimnik Grzegorz.

Tabela końcowa Grupy B:

1. Twardowice                                                        2 mecze; 6 pkt; bramki 3:1
  2. Płomień Sączów (Drużyna Młodzieżowa)     2 mecze; 3 pkt; bramki 3:2
  3. Dobieszowiece II                                               2 mecze; o pkt; bramki 2:5

Mecz finałowy:

Orzeł Bobrowniki - Płomień Sączów (Seniorzy) walkower 0:3 (mecz przerwany w drugiej połowie przy wyniku 0:2 - na boisku w drużynie Płomienia przebywało 7 zawodników, zawodnicy Orła opuścili boisko - sędzia meczu wyjaśnił, że zgodnie z przepisami gry, zawodnik który wszedł na boisko powinien otrzymać żółtą kartkę i zejść z boiska, a mecz powinien być kontynuowany. Z uwagi na fakt, że drużyna Orła opuściła boisko przed zakończeniem meczu, sędzia przyznał walkower drużynie Płomienia).

5. -  7. Bobrowniki II, Dobieszowice, Dobieszowice II

Drużynę Seniorów Płomienia Sączów w turnieju reprezentowali: Czapla Waldemar - Brzeski Przemysław, Dyszy Rafał, Hetmańczyk Paweł, Kaim Zbigniew, Kocot Marcin, Latosiński Andrzej, Mroźla Jarosław, Trętowski Waldemar, Urbańczyk Jacek, Woźniak Tomasz, Wyszyński Krzysztof, Zarotkiewicz Marcin.

Drużynę Młodzieżową Płomienia Sączów w turnieju reprezentowali: Sobański Radosław - Damek Damian, Mazur Karol, Olszówka Rafał, Palka Adrian, Pawłowski Marcin, Rabus Tomasz, Rychlewicz Artur.